NIERUCHOMOŚCI
NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Zasady korzystania ze strony internetowej w domenie www.prk7nieruchomosci.com.pl

PRK 7 NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. dokłada wszelkich starań, aby dane prezentowane na stronie były kompletne, aktualne i zgodne ze stanem faktycznym, nie może jednak tego w pełni zagwarantować, w związku z czym nie ponosi żadnej odpowiedzialności za skutki wykorzystywania prezentowanych danych, w szczególności za szkody powstałe w wyniku korzystania z nich przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych.

Dane publikowane w Serwisie mają charakter wyłącznie poglądowy oraz informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego ani przepisów o obrocie papierami wartościowymi.

Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszystkich danych dostępnych na stronie podlegają w szczególności przepisom Ustawy z dnia 04.02.1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późn. zm.)

Wykorzystywanie danych ze strony zamieszczonych w Serwisie w celach komercyjnych wymaga każdorazowo pisemnej zgody osoby reprezentującej firmę PRK 7 NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Serwis jest bezpłatny i skierowany do osób zainteresowanych działalnością firmy PRK 7 NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Zawartość strony chroniona jest polskim i międzynarodowym prawem autorskim. Prawa do materiałów zamieszczonych na stronach zastrzeżone są na rzecz Właściciela.

Naruszenie licencji i praw autorskich przez Użytkownika skutkuje odpowiedzialnością prawna.

PRK 7 NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o. ma prawo dokonywać zmian niniejszych zasad korzystania ze strony w każdym czasie. Zmiany obowiązują od dnia opublikowania na stronach.


Odpowiemy na Pani/a Pytanie